27 ذی‌الحجه؛ لشکر«حر» مانع حرکت کاروان امام حسین(ع) می‌شوند

در روز 27 ذی‌الحجه امام حسین(ع) به منزل (توقفگاه) «ذو حسم» رسیدند و در همین محل بود که لشکر حربن یزید ریاحی نیز به این مکان رسیدند.

نگاهی به 84 سال زندگی آیت الله مهدوی کنی

«14 یا 15 سال سن داشتم که به اصرار استادم آیت‌الله برهان معمم شدم و چون لباس نداشتم، لباس خودش را به من عاریه داد. پس از معمم شدن، برای سفارش لباس سراغ خیاط رفتم. خیاط پرسید: آقا می خواهی چه کاره بشوی؟ گفتم: می‌خواهم طلبه شوم. خیاط پرسید: می‌خواهی آدم بشوی یا طلبه؟ گفتم من آدم شدن را نمی‌فهمم یعنی چی؟ می خواهم طلبه شوم. گفت: اگر آدم بشوی بهتر است تا طلبه. آدم هم می‌تواند طلبه باشد و هم آدم.»

گزارش کار هیئت محبان امام سجاد(ع) آزادگان آمل سال 93

با سلام و صلوات بیکران به ارواح طیبه اولیاء ،انبیا ، امام و شهدا و آرزوی طول عمر با عزت برای مقام عظمای ولایت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای و مراجع عالیقدرشیعه.بدینوسیله هیئت محبان امام سجاد (ع)آزادگان آمل اهم برنامه ی 6ماهه اول سال 93خود رابه شرح ذیل اعلام میدارد.امید است در تهاجم همه جانبه

ابر فیاض

آثار شکنجه و پذیرایی های مخصوص! که بعثی ها به ویژه سرگرد محمودی افسر ارشد بعثی از او کرده بود بر...

شهید ابوترابی
1393/06/03

حبیب آدینه‌نیا امشب در گردهمایی بزرگ آزادگان نکایی در سالن ارشاد نکا اظهار داشت: دوران اسارت دوران پختگی فرزندان این مرز و بوم و ایستادگی در برابر ظلم و جور بود که باید با روشنگری در این زمینه جامعه را با این فرهنگ مقاومت آشنا کرد.

کتابخانه