به مناسبت چهارم آبان سالروز اشغال خرمشهر

ايستادند تا ايمانشان سقوط نكند

دومين همايش مشترك هيأت‌هاي مذهبي آزادگان برگزار شد+تصاویر

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان، در آستانه ماه محرم الحرام و شهادت سيد و سرور شهيدان حضرت اباعبدا...‌الحسين(ع) و ياران باوفايش،‌ دومين همايش هيأت‌هاي مذهبي آزادگان،روز شنبه سوم آبان ماه در شهر كريم اهل البيت(ع) قم با هدف:

روزشمار عاشقی؛ اول محرم «حضرت مسلم بن عقیل»

 در «تربت عشق» قصد داریم در روزهای عزاداری محرم به ذکر فضایل و زندگی نامه یکی از شهدای گرانقدر کربلا به همراه صوت نواهای مذهبی و آداب عزاداری در نقاط مختلف کشور و جهان بپردازیم .
 

ابر فیاض

آثار شکنجه و پذیرایی های مخصوص! که بعثی ها به ویژه سرگرد محمودی افسر ارشد بعثی از او کرده بود...

معرفی آزادگان

برادر آزاده یاورعبدی ، موسسه پیام آزادگان درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکند و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارد.   این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنیم. از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.
به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان، در آستانه ماه محرم الحرام و شهادت سيد و سرور شهيدان حضرت اباعبدا...‌الحسين(ع) و ياران باوفايش،‌ دومين همايش هيأت‌هاي مذهبي آزادگان،روز شنبه سوم آبان ماه در شهر كريم اهل البيت(ع) قم با هدف: الف) تبيين رويكردها و سياست‌هاي مؤسسه فرهنگي پيام آزادگان در راستاي ترويج معارف قرآن و فرهنگ اهل البيت(ع) به وسيله آزادگان با توجه به تجارب دوران اسارت ب) نشر و تبليغ و نهادينه نمودن فرهنگ اسلامي و انقلابي آزادگان ج) حفظ و تقويت روحيه ايثارگري آزادگان سرافراز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، در تاریخ 93/8/1 روز پنج شنبه به همت آزادگان شهرستان فلاورجان گروهی از آزادگان عزیز این شهرستان جهت برگزاری اردوی فرهنگی، تفریحی عازم شهرستان چادگان شدند. در این اردوی فرهنگی، تفریحی که با حضور بیش از 100 نفر از آزادگان عزیز شهرستان فلاورجان مواجه گردید ، رئیس هیئت مدیره شرکت خودکفایی آزادگان، مسئولین محترم شرکت احرار سپاهان اصفهان ،مسئول مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فلاورجان, حضور داشتند.
جلسه ماهیانه تشکل آزادگان شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برگزار گردید.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران شرایط و نحوه دریافت معوقات خانواده‌های معظم شهدا را تشریح کرد.
به گزارش واحد اطلاع رسانی موسسه با برنامه ریزیهای انجام شده اولین کارگاه آموزشی راز همسران موفق (از سلسله کارگاه های مهارت های زندگی) با حضور بیش از 40 نفراز همسران و دختران متاهل آزادگان عزیز مشهد برگزار شد.

کتابخانه