سالروز آغاز عملیات «عاشورای 4»؛فرصتی برای خروج از رکود

عملیات «عاشورای 4» در روز 30 مهر ماه 1364با هدف انهدام نیروهای دشمن در منطقه عملیاتی غرب «دریاچه اُ مُ النِّعاج» در «هُورالهویزه» انجام شد.

نجات کشور در گرو تقویت بنیه علمی و اقتصاد دانش بنیان است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر ضرورت ایجاد یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی افزودند: ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین یعنی هوش و استعداد جوانان و نخبگان کشور اداره کرد نه با تکیه بر درآمد پرنوسان منابع زیرزمینی و نفتی.

دقت‌ نظر در مسیر درست انقلاب از ویژگی‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی بود

رئیس مجلس در نطق پیش از دستور امروز مجلس گفت: یکی از ویژگی‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی دقت نظر وی در مسیر درست انقلاب بود و هیچ گاه چه قبل از انقلاب و چه بعد از آن دچار افراط و تفریط نشد و جو سیاسی بر وی غلبه نکرد.

ابر فیاض

آثار شکنجه و پذیرایی های مخصوص! که بعثی ها به ویژه سرگرد محمودی افسر ارشد بعثی از او کرده بود بر...

1393/07/30
به گزارش واحد اطلاع رسانی موسسه با برنامه ریزیهای انجام شده اولین کارگاه آموزشی راز همسران موفق (از سلسله کارگاه های مهارت های زندگی) با حضور بیش از 40 نفراز همسران و دختران متاهل آزادگان عزیز مشهد برگزار شد.
1393/07/30
رئیس بنیاد شهید در دیدار با آزاده و جانباز ۵۰ درصد حسین وفایی گفت: ایستادگی و جنگیدن تا آخرین‌نفس، نهایت مرتبه ایثار و رادمردی آزادگان را نشان می‌دهد.
1393/07/24
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان به نقل از ایثار، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در سفر خود به استان همدان، صبح فردا پنجشنبه 24 مهر برای ادای احترام و عطرافشانی در گلزار شهدای همدان حاضر می‌شود و افتتاح مرکز توانبخشی فرهنگی ایثار همدان دیدار با 4 خانواده شهید از دیگر برنامه های او است.معاون رییس جمهوری بعد از ظهر فردا در جلسه شورای اداری بنیاد استان همدان شرکت خواهد کرد و پس از آن نیز در مراسم جشن دانشجویان شاهد و ایثارگر استان حضور می‌یابد.
1393/07/23
به گزارش هیات آزادگان بهبهان ، یکی از فعالیت های این هیات در هفته ی دفاع مقدس خاطره گویی و بیان مطالب مهم در باب عملیات ها و نوع زندگی در اسارت بود . در این ایام آقایان :حاج عبد الصاحب بخردی؛حاج ابوالقاسم محسنی؛حاج مرتضی متذکر؛حاج غلام عباس محمد حسنی،و محمد جواد اسکافی با حضور در مساجد و مدارس نسبت به بیان شرایط سخت آغاز جنگ و تجاوز دشمن به خاک میهن اسلامی و رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اسلام و صبر و پایداری آزادگان در زمان اسارت سخن گفتند و رمز پیروزیهای بدست امده را توکل بر خداوند و توسل به ائمه ی هدی و اطاعت و فرمانبرداری از امام امت ذکر کردند و از مستمعین خواستند که همواره راه ا
1393/07/22
به گزارش روابط عمومی پیام آزادگان ،با پیگیری موسسه فرهنگی پیام آزادگان و مساعدت و همکاری شهرداری تهران،بازدید رایگان آزادگان و خانواده های آنان از برج میلاد از روز شنبه 26 مهرماه آغاز می گردد.   ملاحظات : 1- ثبت نام فقط از طریق سایت موسسه انجام می پذیرد. 2- فقط آزاده و خانواده درجه یک آنان ( همسر و فرزندان) مجاز به ثبت نام می باشند.

کتابخانه