آزاده محمد تقی نورزاد بسمت معاون جدید فرماندار بهشهر منصوب گرديد

۱۳۹۰/۰۲/۰۶

با حضور محمدی مدیر کل امور سیاسی وانتخابات استانداری مازندران، برادر آزاده محمد تقی نورزاد معاون فرماندار گلوگاه طی حکمی از سوی محمد طاهایی استاندار مازندران به سمت معاون فرماندار بهشهر منصوب شد.

فرماندار بهشهربرادر آزاده محمد رضا البرزی ضمن قدردانی از زحمات علی اصغر میرزایی، معاون سابق و سخت کوش خود ؛از اینکه  برادر آزاده محمد تقی نورزاد را هم در این سمت می بیند اظهار خرسندی کرد و گفت: امیدوارم در کنار روابط عاطفی و برادری و در این مسئولیت خطیر که برای همه مدیران است، با ارائه خدمت بی منت به مردم شیرینی خدمات دولت را در ذائقه های مردم ببینیم.
آزاده محمدرضا البرزی با یادآوری اینکه، سال ۹۰ سالی طلایی برای مردم بهشهر در بخش مسکن و رفع مشکلات خواهد بود، خاطر نشان کرد: ستاد توسعه پایدار شهرستان شکل گرفته و مشکلات پیگیری می شوند.
وی با بیان اینکه مسائل اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و ... باید توسط مدیران و کارشناسان آسیب زدایی شوند، گفت: یک مدیر بی تخصص جامعه ای را می راند و به فلاکت و بدبختی می کشاند.
ازاده محمد تقی نورزاد معاون جدید فرماندار  بهشهر هم طی سخنانی با تشکر از مجموعه استانداری و فرمانداری بهشهر، اظهار امیدواری کرد؛ مسئولیتی که به وی محول شده است را به نحو شایسته ای انجام دهد.
آزاده محمد تقی نورزاد ضمن تبریک سال جهاد اقتصادی، گفت: پتانسیل های فراوانی در این زمینه در شهرستان داریم که با همکاری همه دوستان می توانیم شاهد اتفاقات خوبی در منطقه باشیم.
آزاده نورزاد پیش از این سمت هایی چون مسئول امور اجتماعی فرمانداری، مسئول انتخابات فرمانداری، بخشدار مرکزی بهشهر و معاون فرمانداری گلوگاه را در کارنامه خدماتی خود به ثبت رسانده است.وی ۲۰ سالی را در سمت های مختلفی در فرمانداری بهشهر گذرانده است.
هیات چهارده معصوم (ع) آزادگان  ضمن تبریک به برادر آزاده محمد تقی نورزاد عضو هیات چهارده معصوم (ع) آزادگان بهشهر  به سمت معاون فرماندار بهشهر ؛موفقیت ایشان و مجموعه خدمتگذاران به نظام اسلامی را  از خداوند یکتاخواستار است.