اشتغال از مهمترین مسائل جامعه ایثارگری است

۱۳۹۶/۰۳/۰۹

 

حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، برای خانواده شهدا آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد و گفت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.وی در رابطه با اهميت و جايگاه ايثارگران گفت : ايثارگران اهميت و جايگاه خاص تري دارند و حق بزرگي به گردن ما و نظام دارند از اين رو نظام به ما اطمينان كرده و ما را به عنوان خادم اين عزيزان معزفي كرده و ما ماموريم كه خاص تر و ويژه تر به آنها توجه داشته باشيم.

مديركل بنياد مركزي هدف از برنامه و رويكردهاي كاري خود را ديدار و دلجوئي چهره به چهره با ايثارگران دانست و افزود: مهمترین مصاديق خدمت بهتر و آسانتر ملاقات چهره به چهره با ايثارگران است و به درستي كه يكي از مواردي كه از بدو ورود به بنياد شخصا روی آن تاكيد داشتم  ملاقات حضوري و عمومي با ايثارگران عزيز بوده و است.

هنرمند با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، برای مسئولان روحیه بخش و موجب دلگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.

 وی با اشاره به وظیفه مسئولان در خدمت رسانی بهتر به جامعه ایثارگران، اظهار کرد: هیچ پاداش و تقدیری نمی‌تواند کار بزرگ شهدا و جانبازان که همان بذل جان و نثار خون خویش در راه سرافرازی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است را جبران کنند.

وي در رابطه با مهمترين مشكل جامعه ايثارگري گفت: مهمترين مشكل ايثارگران ما بحث اشتغال است كه توقع داريم با يك اقدام انقلابي و قرار دادن اولويت خاص به اين عزيزان و تدابير خاص مشكل اشتغال اين عزيزان نيز حل شود.

وی همچنين در رابطه با مشكل مسكن ايثارگران در ادامه گفت: بعد از مشكل اشتغال بحث مسكن مطرح مي شود كه با توجه به اقدامات خاصي كه صورت گرفته مشكل مسكن ايثارگران ما مشكل حادي نيست و با يه سري تدابير و انديشه ها از جمله واگذاري زمين، تسهيلات و وام اين مشكل هم حل شده است .

گفتنی است ملاقات عمومي مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی و معاونين وي با خانواده‌هاي معظم شهداء و ايثارگران صبح روز دوشنبه (۸ خرداد ماه ۹۶) در دفتر مدیرکل برگزار شد.

در این ملاقات عمومی،مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و ... مورد بررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن راه حل هایی از طرف مدیرکل ارائه شد و مساعدتهایی در حد توان صورت گرفت.انتهاي پيام/ع

منبع:ایثار

 

اضافه کردن دیدگاه جدید