اطلاعیه خودکفایی

۱۳۹۳/۱۱/۲۶

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان به نقل از شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در ادامه پیگیری های مستمر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ابوترابی فرد در خصوص روند رشد و پویایی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح روز ۲۵/۱۱/۱۳۹۳ جلسه ای با حضور آقایان هامونی مدیرعامل شرکت فرابورس، دکتر سعدی رئیس هیئت مدیره فرابورس، دارابی معاون کارگزاری ناظر و معرف، دکتر رمضان و همکاران، رأس ساعت ۷ صبح در دفتر ایشان در محل مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.

 

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر رمضان مدیرعامل محترم شرکت، گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در خصوص ورود شرکت در فرابورس از جمله: اخذ موافقت اصولی از شرکت بورس، مجوز تبدیل شرکت به هلدینگ سرمایه گذاری از نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، ثبت و درج عنوان نماد «خودکفا» جهت شرکت و ارائه اطلاعات مالی لازم در سایت کدال (www.codal.ir ) و راه اندازی پورتال شرکت را ارائه دادند.

 

همچنین از آنجائیکه قاطبه آزادگان عزیز اطلاعات جامعی در رابطه با معاملات بورس ندارند، اشاره ای به برنامه ریزی انجام شده با شرکت کارگزاری ناظر و معرف به منظور برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی در تمامی مراکز استان ها با حضور آزادگان داشتند تا انشاءا... سهامداران محترم با اشرافیت کاملتری نسبت به خرید و فروش سهام اقدام نمایند.

 

در ادامه جلسه مدیران شرکت فرابورس نیز دغدغه های خود را نسبت به تعیین قیمت پایه ابراز داشتند و در نهایت با عنایت به تأکید مجدد حاج آقای ابوترابی فرد، به این مطلب که در فرایند عرضه سهام می بایست صرفه و صلاح آزادگان حتماً دیده شود و دقت فدای سرعت نشود، مقرر شد تا مدیرعامل شرکت با همکاری مدیران شرکت فرابورس، با مطالعه بیشتر و بررسی نحوه ورود شرکت های مشابه، گام های بعدی را با قاطعیت و جامعیت بیشتری بردارند ولو اینکه زمان بیشتری صرف شود.

جلسه ساعت ۱۰ صبح به پایان رسید.

اضافه کردن دیدگاه جدید