اهدای تابلوی «بابا رجب» به نوبخت برای نصب در اتاق جلسات هیأت دولت

۱۳۹۵/۰۵/۱۸
توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی صورت گرفت

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، از اهدای تابلوی «ذخیره انقلاب» به نوبخت سخنگوی دولت خبر داد و گفت: این اقدام در واکنش به ذخیره انقلاب خواندن صاحبان فیش‌های نجومی توسط مسئولان دولتی انجام شد.

 

 

محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در گفت‌وگویی، از اهدای تابلوی «ذخیره انقلاب» به نوبخت سخنگوی دولت خبر داد و گفت: این اقدام در واکنش به ذخیره انقلاب خواندن صاحبان فیش‌های نجومی توسط مسئولان دولتی صورت گرفته است.

 

 

وی در واکنش به اطلاق لفظ  «ذخیره انقلاب» به یکی از صاحبان فیش‌های نجومی؛ گفت: یکی از عادات ناپسند دولت یازدهم سوءاستفاده از فرهنگ واژگان ارزشمند انقلاب اسلامی و تحریف در معنای آنهاست، دولت محترم باید متوجه عواقب استفاده نابه‌جا و اطلاق پرهزینه برخی مفاهیم و نسبت دادن آن به افراد مسئله‌دار باشد.

 

وی با اشاره به تابلوی «تصویر بابا رجب» که توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به نوبخت اهدا خواهد شد، تاکید کرد: طرح این تابلو تصویر از جانباز شهید رجب محمدزاده است و یاد آور آن است که برای اینکه امروز افرادی بر کرسی مسئولیت تکیه بزنند و به قول آقایان از سفره انقلاب بهره ببرند، امثال بابا رجب‌ها قربانی شده‌اند و تمام زندگی خود را وقف حیات انقلاب اسلامی کرده‌اند.

 

سلیمی افزود: بدون شک مصادره به مطلوب تمامی ارزش‌هایی که اعتلای آنها مدیون زنان و مردانی همچون بابا رجب‌هاست، به نفع یک جریان سیاسی ظلم آشکار است. ان‌شاءالله این طرح به در قالب یک تابلو به نهاد ریاست جمهوری ارسال خواهد شد.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ضمن محکوم کردن عملکرد شعارزده دولت در برخورد با پدیده حقوق‌های نجومی گفت: تکلیف دولت با این موضع هنوز مشخص نیست و به جای ایستادن در مقام پاسخگویی خود به عنوان معترض صادر می‌شود، قطعا مسائلی از این دست با بینیه‌های تشریفاتی از سوی دولت حل نخواهد شد، متاسفانه در دولت محترم با یک پدیده عظیم ویژه خواری مواجه هستیم.

 

این فعال دانشجویی در پایان گفت: از خداوند متعال برای روح بلند شهید رجب محمدزاده آروزی علو درجات را داریم و شهادت ایشان را به عموم ملت انقلابی ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. مطمئنا جوانان این مرز و بوم به مدد خدای متعال اجازه پایما شدن و هدر رفتن ثمره تلاش این بزرگمردان را نخواهند داد.

 

 

*ک/ فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید