بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۰۰ متری + جدول قیمت‌ها

۱۳۹۵/۱۱/۱۳

به اعتقاد کارشناسان بخش مسکن، بخش عمده پیش بینی های صورت گرفته برای بازار مسکن در سال ۹۵ محقق نشد است. در عین حال، در نیمه نخست سال ۹۶ و بعد از بهار شاهد حرکت و رشد در بخش مسکن کشور باشیم.

 
برخی کارشناسان همچنین معتقدند که اگر در سال آینده توان خرید مردم افزایش یابد و سرمایه آنها به عنوان تقاضای موثر وارد بازار شود به حتم شاهد سونامی افزایش قیمت حداقل ۳۰ تا ۴۰ درصدی مسکن خواهیم بود.
 
در همین حال، با نگاهی به فایل‌های مشاوران املاک در می‌یابیم که تغییرچندانی در قیمت واحدهای مسکونی فروشی نسبت به چند ماه‌ گذشته ایجاد نشده است. براساس این گزارش آپارتمان‌های ۱۰۰متری از نوساز تا کلنگی  و بازسازی شده در پایتخت بین ۵۰۰ میلیون تومان تا ۱ میلیارد و ۳۰۰  تومان قیمت خورده‌اند.
 
برهمین اساس،  در پایین جدول قیمت معاملات در حال انجام آپارتمان‌هایی با متراژ ۱۰۰ متری مناطق مختلف شهر تهران در اوایل بهمن ماه است. این جدول نشان می‌دهد که می توان با ۵۰۰ میلیون تومان یک آپارتمان ۱۰۰  متری ۴ سال ساخت در سازمان برنامه خریداری کرد، همچنین آپارتمان نوساز ۱۰۰ متری در سعادت آباد به ارزش  ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
   
بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۰۰ متری + جدول قیمت‌ها
بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۰۰ متری + جدول قیمت‌ها
منبع:پارسینه
 

اضافه کردن دیدگاه جدید