برگزاری همایش آزادگان کمپ ۱۰ رمادی

۱۳۹۴/۰۲/۱۳

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان به نقل از دبیرخانه پانزدهمین همایش آزادگان کمپ ۱۰ رمادی ، به اطلاع آزادگان  عزیز کمپ ۱۰ رمادی می رساند با توجه به هماهنگی های بعمل آمده از سوی مجمع فرهنگی سید آزادگان کمپ ۱۰ رمادی قم میزبان پانزدهمین همایش آزادگان کمپ ۱۰ رمادی در خرداد ماه۹۴ خواهد بود.

 

 

۱. پانزدهمین همایش آزادگان کمپ ۱۰ رمادی مشترکا از سوی مجمع فرهنگی سید آزادگان کمپ۱۰ رمادی و موسسه فرهنگی پیام آزادگان از در تاریخ های ۲۱ و۲۲ خرداد پنج شنبه و جمعه در شهرستان قم برگزار میگردد.

 

۲. از کلیه آزادگان عضو مجمع فرهنگی سید آزادگان کمپ ۱۰ رمادی و آزادگان غیر عضو این کمپ جهت شرکت در همایش دعوت بعمل می آید .

 

۳.با توجه به ظرفیت اردوگاه محل برگزاری همایش  از ثبت نام شوندگان  اولیه به تا ۳۰۰ نفر پذیرش می شود.

 

۴.زمان ثبت نام از تاریخ ۹۴/۲/۱۰ لغایت۹۴/۲/۲۵ از طریق کامنت در وبلاگ کمپ ۱۰ یا پیامک به شماره ۰۹۱۱۱۵۲۳۵۵۱ با ثبت نام نام خوادگی/ استان/شهرستان/نام کمپ/قاطع/آسایشگاه/کد اسارت یا کد آزادی جهت شرکت در همایش ثبت نام نمایند.

 

۵. با توجه به اینکه محل برگزاری همایش مکان نظامی  می باشد از پذیرش خانواده های محترم آزادگان پذیرش شده و آزادگان غیر پذیرش شده در لیست معرفی شده نهایی جهت ورود به اردوگاه جلوگیری خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید