برگزاری همایش گردهمایی آزادگان اردو گاه ١١ تکریت دانشگاه علوم پزشکی بابل

۱۳۹۳/۰۶/۰۹

دبیر همایش گرد همایی آزادگان اردو گاه ۱۱ تکریت مازندران گفت : ۹۰ آزاده اردوگاه تکریت ۱۱ در مازندران تحت پوشش بنیاد شهید وامور ایثارگران مازندران قرار دارند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، سید محمد حسینی بی جی کلا صبح روز پنج شنبه مورخ ۶/۶/۹۳ در همایش گرد همایی آزادگان اردو گاه ۱۱ تکریت مازندران در مسجد امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی بابل، اظهار داشت : این همایش به صورت استانی با حضور ۹۰ آزاده اردوگاه ۱۱تکریت به مناسبت سالروز ورود آزادگان تکریت، به میهن اسلامی برگزار شد.

وی با اشاره به هدف از برگزاری این همایش، افزود: این همایش با هدف درک متقابل احساس غرابت بیشتر ،تجدید خاطره و یاد آوری دوران تلخ و شیرین دوران اسارت برگزار شد.

دبیر جشنواره آزادگان اردو گاه ۱۱ تکریت مازندران تصریح کرد : این همایش زمینه رفع مشکلا ت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آزادگان را فراهم می کند. این مسئول با اشاره به اینکه این گردهمایی به صورت سالانه برگزار می شود، گفت : این گردهمایی نیازهای روحی روانی و عاطفی آزادگان رافراهم میکند. حسینی بر برگزاری ششمین همایش آزادگان تکریت ۱۱ در کشور خبر داد و اظهار داشت : پنجمین همایش آزادگان تکریت ۱۱به صورت کشوری برگزار شد و ششمین همایش آن از هفدهم تا بیستم شهریور ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود

. وی برگزاری این همایش را در راستای برگزاری همایش کشوری برشمرد و گفت : با این همایش آستانه تحمل آزادگان بالا رفته و در بازگشت به جامعه و دوری از انزوا بسیار تاثیر گذار است به نحوی که خانواده ها نیزه این امر اذعان دارند.

دبیر همایش گرد همایی آزادگان اردو گاه ۱۱ تکریت مازندران اظهار داشت: هزار و ۴۰۰ نفر در کشور ،۹۰ نفر در استان و ۲۵ نفر آزاده اردوگاه تکریت ۱۱ تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارند. حسینی با اشاره به اینکه ،فعالیت سیاسی و فرهنگی آزادگان در غالب منویات مقام معظم رهبری صورت میگیرد ، گفت : بر اساس سیاست تبیین شده رهبر حرکت می کنیم. دبیر همایش گرد همایی آزادگان خاطر نشان کرد : آزادگان از گروه و باند خاصی نبوده و به حزب خاصی وابسته نیستند و تنها با دستور رهبر وارد صحنه می شوند . وی در پایان از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت همکاری در برگزاری این همایش تقدیر وتشکر نمود