درد دل های بانوی آزاده شمسی بهرامی

۱۳۹۵/۰۷/۰۹
 

درد دل های بانوی آزاده شمسی بهرامی

 اسیر ۳۳۵۷ سکوتش را شکست
شمسی بهرامی یکی از ۴ زن اسیر در سال‌های دفاع مقدس که یک سال قبل به دلیل ناراحتی از مسئولان استان فارس این استان را ترک کرده بود به دعوت مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به شیراز سفر کرد.

شمسی (مریم) بهرامی، آزاده و جانباز زن ایرانی که به همراه ۳ زن دیگر به مدت ۴ سال در عراق اسیر بوده و این روزها سلامت جسمی مناسبی ندارد، پس از یک سال که به دلیل دلگیری از مسئولان استان فارس به اصفهان مهاجرت کرده بود، به شیراز آمد.

این بانوی آزاده ایرانی در جمع کارکنان زن اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس با اشاره به دلیل مهاجرتش از استان فارس تصریح کرد: من به دنبال حق‌گیری نبوده و نیستم، جنگ‌زده بودم، آزاده و جانباز بودم اما هیچکس از من حمایت نکرد و حتی در حقم بی‌انصافی کردند.

اسیر ۳۳۵۷ با بیان اینکه حقوق‌بگیر آموزش و پرورش است، عنوان کرد: در این سال‌ها یک ریال هم از بنیاد شهید نگرفتم، مسئولان اگر به این به مسئولیت رسیدند مدیون شهدا و اسرایی مانند ما هستند اما این موضوع را فراموش کردند.

وی خاطرنشان کرد: معصومه آباد در کتاب «من زنده‌ام» بخش هایی از خاطرات اسارت ما چهار زن را عنوان کرده اما این تمام ماجرا نیست و از اعتصاب غذای ما در عراق به تنهایی می‌شود یک کتاب نوشت.

منبع: سراج۲۴

 

اضافه کردن دیدگاه جدید