دستجردی، برنامه سومین همایش موصل کوچک را تشریح کرد.

۱۳۹۸/۰۸/۱۴
در گفتگو با روابط عمومی موسسه پیام آزادگان؛

مهرعلی دستجردی، دبیر سومین همایش آزادگان موصل ۴ (موصل کوچک)، در گفتگو با روابط عمومی موسسه پیام آزادگان، برنامه های این گردهمایی را تشریح کرد.

 

 دستجردی با بیان اینکه این همایش سه روزه خواهد بود افزود: این گردهمایی با حضور بیش از سیصد نفر آزاده از سراسرکشور از روز چهارشنبه ۱۵ آبان ماه تا جمعه ۱۷ آبان در مجتمع فرهنگی ولایت شهر مقدس قم برگزار می شود. پذیرش عزیزان آزاده از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه آغاز خواهد شد؛ سپس عزیزان اسکان داده می شوند و از روز پنج شنبه ساعت ۹ صبح برنامه های فرهنگی همایش با سخنرانی جناب آقای «غلامعلی قاسمی»، مدیرعامل محترم موسسه پیام آزادگان کلید خواهد خورد. در ادامه برنامه دکلمه و گروه سرود آزادگان را خواهیم داشت. سپس «حجت الاسلام جمشیدی» سخنرانی خواهد کرد و شعرخوانی توسط برادر آزاده «سید سالم شوکت زاده» را داریم. در ادامه آقای غلاث، عضو هیئت مدیره شرکت خودکفایی آزادگان صحبت خواهد کرد و در نهایت نیز تئاتری توسط عزیزان آزاده اجرا می گردد.

 

دستجردی اضافه کرد: در پایان روز پنجشنبه هم آزادگان به زیارت مرقد حضرت فاطمه معصومه(س) مشرف خواهند شد و خاتمه برنامه ها نیز در صبح جمعه قرائت دعای ندبه توسط برادر «حاج مهدی علاقبندان» خواهد بود.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید