دیدار استاندار بوشهر از آزاده و جانباز ۷۰ درصد «عبدالجبار هادی پور»

۱۳۹۶/۱۰/۲۶

 استاندار بوشهر به همراه سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري و مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر به ديدار آزاده و جانباز ۷۰ درصد «عبدالجبار هادي پور» رفتند.

 عبدالکريم گراوند در اين ديدار ضمن قدرداني از ايثار و فداکاري اين جانباز عزيز گفت: ايثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختي‌ها مسير تعالي را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

وي تصريح کرد: ثبات امنيت، آزادگي و عظمت امروز کشور مرهون فداکاري و جان‌فشاني‌هاي همه ايثارگران و خانواده آن‌هاست و ملت ايران به‌خوبي به عظمت کار آن بزرگواران آگاهي دارند.

استاندار بوشهر ضمن اداي احترام و تکريم خانواده‌هاي ايثارگر از ايثار و جان‌فشاني شهدا و جانبازان به‌عنوان رمز اعتلاي ارزش‌هاي عقيدتي و اسلامي تجليل کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام ابراهيم تشکري با تأکيد بر اين‌که جانبازان در هر پيشرفت و اتفاق خوبي که در کشور رخ مي‌دهد، نقش و سهم بسيار برجسته‌اي دارند، بيان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از يادگاران دوران دفاع مقدس جهت اعتلاي ايران اسلامي با همت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند ضمن جبران خرابي‌هاي دوران جنگ تحميلي، کشور را در عرصه‌هاي علمي و فن‌آوري در جايگاه ممتاز جهاني قرار دهند.

مديرکل بنياد بوشهر با تأکيد بر لزوم ترويج فرهنگ ايثار و شهادت خاطرنشان کرد: بايد روحيه ايثار و شهادت حفظ شود و الگو قرار گيرد و ادامه راه شهدا مورد تأکيد باشد چراکه اين راه در مسير قرآن و اسلام و پيامبر اسلام (ص) است.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید