دیدار نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران با بیت شهید بالویی

۱۳۹۵/۱۱/۰۵

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان در استان مازندران روز گذشته در دیدار با خانواده ی شهید بالویی در منزل ایشان، درگذشت پدراین شهید را تسلیت گفت.

 

علی اصغر بالویی پدر غواص شهید حسینعلی بالویی از شهدای غواص و خط شکن مازندران که پیکر مطهرش پس از ۲۹ سال در مردادماه سال گذشته به کشور بازگشت، پنج شنبه ۳۰ دی ماه ۹۵ به فرزند شهیدش پیوست.

 

 

پیکراین پدر والا مقام شهید پس از پایان نماز جمعه و اقامه ی نماز امام جمعه ی شهرستان بهشهر بر آن مرحوم، با حضور گسترده ی مسئولان، مردم و خانواده های شهدا تشییع و در گلزلر شهدای بهشت فاطمه( س) این شهرستان به خاک سپرده شد.

آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران در سخنان کوتاهی با تقدیم مراتب همدردی و تسلیت به همسر و دو فرزند مرحوم علی اصغر بالوئی گفت: خبر درگذشت مرحوم علي اصغر بالوئي پدر بزرگوار شهيد غواص حسينعلي بالوئي موجب تاثر و تالم خاطرایثارگران، مخصوصا آزادگان استان شد.

نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران خاطرنشان کرد: مرحوم علی اصغر بالویی پدری بسیجی و ایثارگر بود که در مسیر رشد و اعتلای ایران اسلامی، گوهر وجودی خویش یعنی فرزندش را در طبق اخلاص نهاد و به مسلخ عشق و شهادت برد تا امروز ما درامنیت زندگی کنیم.

مزیدها افزود: اینجانب مصیبت در گذشت این پدر شهید را به بیت مکرم ایشان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن اسوه صبر و استقامت، علو درجات و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجرجزیل مسالت دارم وامیدوارم خداوند روح بلند آن عزیز سفر کرده و فرزند شهیدش را با سید و سالار شهیدان امام حسین (ع ) محشور فرماید.

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان

اضافه کردن دیدگاه جدید