سفرهای مشهد موسسه پیام آزادگان در تابستان ۱۳۹۸ برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۹
به همت دفتر مرکزی و دفتر خراسان رضوی؛

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، به همت دفتر مرکزی موسسه پیام آزادگان با همکاری دفتر خراسان رضوی، هتل ایثار مشهد برای میزبانی بیش از ۱۰۰۰ نفر از آزادگان سرافراز هماهنگ شد.

دفتر مرکزی موسسه پیام آزادگان با همکاری  دفتر مشهد درتابستان ۱۳۹۸ میزبان بیش از ۱۰۰۰ نفر از آزادگان سراسر کشور بوده است. آزادگانی از استان‌های لرستان، کرمانشاه، فارس، ایلام، سمنان، سیستان، بوشهر، گلستان و حتی استان‌هایی که دفتر پیام آزادگان نداشته اند، دراین اردوها شرکت کرده‌اند.

 این سفر با اولویت قرار گرفتن خانواده‌ی شهدای غریب اسارت و آزادگان متوفی برگزار شد. این اردو در چند گروه و هرگرووه به مدت ۳ شب و ۴ روز در مشهد مقدس با برنامه‌هایی نظیر: اردو، زیارت و سیاحت با خانواده و استفاده از اماکن مذهبی وتفریحی  و دریافت فیش غذای متبرک میهمانسرای حرم مطهر، شرکت در تور حرم گردی و دریافت بسته های متبرک حرم مطهر رضوی برگزار شده است.

موسسه پیام آزادگان خراسان رضوی در مسیر تسهیل این سفرها، ماموریت نظارت بر خدمات هتل، راهنمایی، هماهنگی زائرین و  استفاده از امکانات حرم امام علی ابن موسی الرضا (ع) را عهده دار بوده است.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید