عزت امروز کشور مرهون ایثار و مجاهدت شهداست

۱۳۹۵/۰۹/۱۸
رییس جمهوری در جمع خانواده شهیدان صادقی علی آبادی:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رییس جمهور شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان احمد، محمود و ناصر صادقی علی آبادی ‏با مادر و دیگر اعضای خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در دیدار خانواده شهیدان صادقی که در فضایی صمیمی برگزار شد، ‏اظهارداشت: همه شهیدان و ایثارگران با عشق به فرهنگ عاشورا و شهادت در جبهه ها حضور یافتند و ‏با روحیه، شور، شهامت و نشاط بالا و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام توانستند ایثارگری ها و ‏فداکاری های بزرگی را در دفاع مقدس به انجام برسانند.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: خانواده های معظم شهدا الگوی بی نظیری برای ملت هستند و توانستند ‏درس بزرگ صبر و فداکاری را برای همه ما به ارمغان بیاورند.

دکتر روحانی با تجلیل از مقام و جایگاه شهدا به عنوان عزیزانی که جان خود را در راه خدا فدا کرده اند، ‏افزود: پدران و مادران شهدا با تربیت فرزندانی که در زمان نیاز انقلاب و اسلام و کشور به آنان، امام را ‏تنها نگذاشته و جان برکف در جبهه ها حاضر شدند، کار بزرگی را به ثمر رساندند.

رییس جمهوری تاکید کرد: فداکاری و ایثارگری های جوانان کشور در دوران دفاع مقدس با هیچ معیار ‏مادی و دنیایی قابل مقایسه نیست.
دکتر روحانی اظهار داشت: ما به شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان و خانواده های آنان افتخار می ‏کنیم و امیدواریم بتوانیم در مسیر خدمت به مردم و آرمان های امام و انقلاب، ادامه دهنده راه آنان باشیم.

رییس جمهوری افزود: عزت امروز کشور مرهون ایثار و مجاهدت و فداکاری شهدا و ایثارگران و ‏خانواده های آنان است.

حاجیه خانم معینی کربکندی مادر و دو برادر شهیدان احمد، محمود و ناصر صادقی نیز در این دیدار به ‏بیان سجایای اخلاقی و خاطراتی از این شهدای والامقام پرداختند.

شهید احمد صادقی در سال ۶۱ در عملیات فتح المبین و شهید محمود صادقی در همان سال در عملیات ‏والفجر مقدماتی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

همچنین شهید ناصر صادقی نیز در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵ به برادران و همرزمان شهیدش ‏پیوست.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و رییس ‏بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر روحانی به خانواده معظم این ‏شهیدان تقدیم شد.

 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید