قدرت‌های سیاسی وابسته به آمریکا در کنار داعش قرار گرفته‌اند

۱۳۹۵/۰۸/۲۱
حجت السلام ابوترابی فرد:

حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد در یادواره شهدای روستای کارکنده بندرگز بابیان اینکه چنین اجتماعاتی می‌توانند به جایگاه و درجات بالا برسند که در قالب امت باشند و جامعه اسلامی باید از نظر فکری، اعتقادی و ایمان در یک افق عالی قرار گیرد که به همان میزان هم وحدت ایجاد می‌شود.

وی افزود: جامعه اسلامی در سایه ایمان به وحدت و انسجام می‌رسد و از جامعه اسلامی انتظار می‌رود به باورهای مستحکم اعتقادی آراسته باشد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری و زعامت نقش مهمی در وحدت جامعه دارد، اظهار داشت : یک امت در سایه رهبری مقتدر و صالح به وحدت می‌رسد و هر جامعه‌ای که رهبر صالح برگزید و پیوند استوار بین رهبری و جامعه برقرار شد آن جامعه منسجم و مصداق امت واحده است.

وی اظهار کرد: تحمل مصائب جنگ و تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و ایستادگی ملت ایران در مقابل تهدید و صف آرایی‌های اردوگاه غرب، به علت آن است که این جامعه مبدل به یک امت ثابت قدم با هدایت رهبری صالح شده است.

عضو شورای حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه، موضوع مقاومت جمهوری اسلامی را از مسائل اصلی مناظره‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دانست و تصریح کرد: این مهم نمایان‌گر آن است که همه قدرت‌های استکباری با داشتن ابزارهای قدرت مانند شورای امنیت، در برابر وحدت جوشیده از پیوند امت و امام و رهبری صالح شکست خورده‌اند.

ابوترابی فرد گفت: قدرت‌های سیاسی وابسته به آمریکا امروز در کنار داعش قرار گرفته‌اند و شعار ائتلاف برای مبارزه با داعش تنها برای پنهان کاری جنایات و دشمنی آنها با محور مقاومت است و داعش فرزند ناخلف استکبار است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران، قدرت سیاسی، نظامی، اطلاعاتی و سرویس‌های جاسوسی غرب را در منطقه مهار کرده است، افزود : جمهوری اسلامی ایران توانسته است عراق، سوریه و یمن را از حلقوم آمریکا بیرون بکشد که این امر ثمره مقاومت و پیوند امام و امت است و تا زمانی که امت اسلامی استوار باشد امنیت هم برقرار است.

ابوترابی فرد اظهار داشت: مقاومت اسلامی لبنان جوشیده از مقاومت اسلامی ایران است و مقاومت اسلامی عراق هم جلوه‌ای از مقاومت مردم ایران در برابر استکبار است و اگر الگوپذیری کشورهای مسلمان از مقاومت مردم ایران صورت نمی‌گرفت چه بسا اکنون عراق سنگر مقاومت در برابر استکبار نبود و پایگاه استکبار بود.
منبع:تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید