قیمت بنزین تغییر نمی کند

۱۳۹۵/۰۹/۱۶
معاون وزیر نفت :

عباس کاظمی معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فراورده های نفتی ،امروز در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنعت سی ان جی و سوخت جایگزین ، در جمع خبرنگاران درباره احتمال افزایش ۵ درصدی قیمت بنزین در قالب لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۶ گفت: قیمت بنزین سال آینده تغییر نمی کند.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی درباره احتمال افزایش۳۰ تا ۵۰ درصدی قیمت گازوئیل در سال آینده هم گفت : پیشنهادی برای افزایش قیمت گازوئیل ندادیم و از افزایش قیمت این فرآورده نفتی اطلاعی ندارم.
 
وی درباره کارت‌های هوشمند بنزین هم افزود : در حال حاضر عرضه کارتی بنزین ادامه دارد و حذف کارت‌های هوشمند سوخت ابلاغ نشده است.
 
کاظمی تاکید کرد : از خرداد پارسال عرضه بنزین به صورت تک‌نرخی است و در عمل مردم از کارت های شخصی برای خرید بنزین استفاده نمی کنند ، عرضه بنزین در جایگاه‌های سوخت صرفاً با کارت جایگاه داران انجام می شود و کارت هوشمند سوخت جایگاه داران نقش یک سوئیچ را بازی می کند.
 
وی با اشاره به برنامه اصلاح و بهسازی سامانه هوشمند سوخت گفت: طرحی به ارزش حدود ۸۰ میلیارد تومان تعریف شده است که به بهسازی و اصلاح سامانه هوشمند سوخت کمک می کند.
 
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما

 

اضافه کردن دیدگاه جدید