محفل فجر فاطمی آزادگان بهشهر و گلوگاه در بهمن ۹۷ برگزار شد + تصاویر

۱۳۹۷/۱۱/۲۵
برنامه های آزادگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،  همرمان با جلسه ماهانه هیات چهارده معصوم (ع) آزادگان شهرستان بهشهر محفل فجر فاطمی، جشن  چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  با حضور نماینده پیام آزادگان در مازندران، آزادگان شهرستان گلوگاه و عضو هیات آزادگان بهشهر سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷  بعداز نماز مغرب و عشاء به میزبانی برادر آزاده رمضان سینه سهپر در شهرستان گلوگاه برگزار گردید.

 در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید  توسط آزاده حمید رضا ابراهیم پور و ترجمه آیات توسط آزاده اسدا.. باقری خوانده شد. 

 

 

 آزاده رمضان سینه سپهر ضمن خیر مقدم گویی با آزادگان شرکت کننده در جلسه، ضمن خواندن وصیت نامه برادر شهیدش رحمت اله سینه سهپر، از تعداد اعزام به جبهه و تاریخ اسارت در علمیات والفجر ۸ در سه مرگ بالاتر از کارخانه نمک ، از شهید سیف اله تبریزی از شهدای جویبار و شهید آزاده عباسعلی مظلومی خاطراتی بیان کرد.

آزاده جعفر مزیدها نماینده پیام آزادگان در مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب از سال۴۲ تا فجر۲۲ بهمن ۵۷ و همچین شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم که در جهت پایداری انقلاب اسلامی به شهادت رسیده اند افزود: امروز ایران اسلامی  با رهبری مقام معظم رهبری  حضرت آیت الله خامنه ای ،که خود از جانبازان و آزادگان سیاسی  هستند ،توانستند در خلال این سی سال رهبری توطئه دشمنان  را خنثی نمایند و این کشتی توفان زده انقلاب را به ساحل نجات برسانند.

وی  با تشکر از حضور باشکوه  آزادگان استان مازندران در جشن چهل سالگی انقلاب  افزود: جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در حالی برگزار می شود که با  تقدیم خون هزاران شهید و جانفشانی صدها هزار رزمنده، جانباز و ایثارگر و استقامت مثال‌زدنی آزادگان سرافراز، استقلال، عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آورده است.

آزاده جعفر مزیدها  تاکید کرد: در طی این چهل سال دشمنی استکبار جهانی به سردمداری آمریکای خبیس در تولید پروژه کوچک‌نمایی و زیرسؤال بردن دستاوردهای بی‌نظیر انقلاب اسلامی در عرصه‌های نانو، سلول‌های بنیادی، داروهای خاص، نوآوری‌های پزشکی، صنایع موشکی، صنایع فضایی و ده‌ها موضوع دیگر از جمله عرصه‌هایی است که سردمداران متوهّم و کندذهن غربی برای ناامیدی و مأیوس شدن و واگرایی مردم از نظام و انقلاب در دستور کار خود قرار داده‌اند که به فضل الهی تاکنون برای آنها جز شکست و رسوایی فایده‌ای نداشته است.

 حق عضویت ، کمک های بلاعوض و اقساط ماهانه توسط برادران آزاده سید علی اصغر قاسمی و مهدی نوری زاده جمع آوری و با درخواست وام عادی و ضروری آزاده نوری زاده به مبلغ ۴۵۰۰۰۰۰۰ ریال از سوی هیات مدیره صندوق موافقت گردید.

دعای فجر و قرائت زیارت عاشورا توسط آزاده رضا اکبرنژاده و هم خوانی برادران آزاده ازدیگر برنامه های  محفل فجر  فاطمی  شهرستان بهشهر و گلوگاه دذ بهمن۹۷ بود.

در پایان آزاده رمضان سینه سهپر از آزادگان جلسه با شام پذیرایی نمود.

 

 

 

 

 

 

* آ 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید