موسسه پیام آزادگان تهران برگزار کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶
غبارروبی و عطر افشانی در قطعه ۵۰ بهشت زهرا؛
آزادگان - پیام آزادگان - آزادگان ایران - اخبار آزادگان - آزادگان سرافراز - اخبار استان‌ها - پیام آزادگان تهران - سالروز ورود آزادگان

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، غبارروبی و عطر افشانی  ساعت ۱۰ صبح در قطعه ۵۰ بهشت زهرا با حضور نمایندگان موسسه فرهنگی پیام آزادگان، بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از خانواده‌های آزاده آغاز گردید.

حاضرین با حضور بر سر مزار شهید لشکری و سایر آزادگان شهید، ادای احترام نمودند و ضمن نثار تاج گل، خانواده شهدای حاضر در محل را مورد تفقد قرار دادند. مسئولین حاضر سپس جهت عهد پیمان با  با آرمان های امام خمینی و تجدید پیمان با مقام معظم رهبری به صحن حضرت امام خمینی وارد شده و با خانواده شهدا و متوفی استان تهران حاضر در هر مراسم تشریفات نثار  گل بر مرقد امام را به اجرا در آورد و بعد از آن آقای دکتر نصیری رئیس بنیاد شهید تهران سخنرانی کرد. وی ضمن خوشامدگویی به  حاضران در توصیف خانواده شهدای آزاده مطالبی را عنوان کرد. سخنران دوم آقای دکتر قاسم جعفری آزاده و نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از طرف موسسه فرهنگی پیام آزادگان خاطراتی از دوران اسارت و از برخی از شهدای آزاده در دوران اسارت بیان نمود و در پایان جلسه از خانواده‌های محترم شهدای آزاده تجلیل به عمل آمد.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید