نرخ شهریه مدارس شاهد اعلام شد

۱۳۹۶/۰۳/۰۷

 

محمدرضا رزاقی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: مدارس شاهد برای فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد و فرزندان ایثار گران و آزادگان رایگان است و برای ثبت نام دانش آموزان عادی از ۳۸۰ هزار تومان تا ۵۸۰ هزار تومان برای دوره ابتدایی دریافت می‌شود.

 
وی افزود: شهریه مدارس شاهد برای دوره اول متوسطه از ۴۴۰ هزار تومان تا ۶۶۰ هزار تومان و برای دوره دوم متوسطه از ۵۳۰ هزار تومان تا ۸۶۰ هزار تومان است.
 
رزاقی گفت: خانواده‌ها با مراجعه با پایگاه اینترنتی saja.medu.ir و وارد کردن کد ملی دانش آموز می‌توانید نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.
 
وی تاکید کرد: نتایج ثبت نام اینترنتی دانش آموزان ابتدایی چهارم تیر و نتایج ثبت نام دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تا هفتم مرداد اعلام خواهد شد.
 
رزاقی گفت: ظرفیت پذیرش مدارس شاهد در هر استان متفاوت است و دانش آموزان حافظ قرآن و یا دانش آموزانی که فعالیت‌های ویژه فرهنگی و آموزشی دارند نیز بر اساس امتیاز کسب شده می‌توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند.
 
سرپرست مدارس شاهد کشور گفت: فرزندان شهدای مدافع حرم در اولویت نخست ثبت نام مدارس شاهد قرار دارند و سهمیه ویژه‌ای در این مدارس برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.
 
رزاقی افزود: تعداد مدارس شاهد امسال نسبت به پارسال افزایشی نداشته است و در سال تحصیلی آینده نیز هزار و ۳۵۰ مدرسه شاهد فعال خواهد بود.
 
انتهای پیام/ع
 
منبع:خبرگزاری صدا و سیما

 

اضافه کردن دیدگاه جدید