نماینده مازندران اقدامات مراسم سالروز ورود آزادگان را بیان کرد

۱۳۹۸/۰۵/۱۶
گفتگو با نمایندگان استان‌ها

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، جعفر مزیدها، نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان استان مازندران با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با روسای بنیاد شهرستان‌های استان به تشریح اقدامات موسسه خود در هفته ورود آزادگان به میهن پرداخت و گفت: باتوجه به جلسه‌ای که با مدیرکل داشتیم قرار بر این شد که در بیست‌و دو شهرستان استان از ۲۴مرداد تا ۲۹ برنامه‌های بزرگداشت ورود آزادگان برگزار شود. طبق معمول همایش گرامیداشت ورود آزادگان، همایش پیاده‌روی، سخنرانی آزادگان در مصلی‌های نمازجمعه، مسابقات خاطره‌گویی، ورزشی و اردویی، دیدار و تجلیل از آزادگان، دیدار با استاندار و نماینده ‌ولی‌فقیه استان و امامان جمعه شهرستان‌ها از جمله برنامه‌های استان مازندران خواهد بود. این مراسمات در همه شهرهای استان برگزار خواهد شد. ما دو برنامه داریم، یک برنامه متمرکز استانی و دیگری برنامه شهرستانی. برنامه انسانی در مرکز استان برگزار می‌شود که شامل عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با امام‌جمعه، استاندار، دیدار با خانواده آزادگان از دنیا رفته خواهد بود‌. برنامه‌های شهرستانی هم مانند همین برنامه‌ها برگزار خواهد شد. 

◀️ وی افزود: با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته، نسبت به سال گذشته برنامه‌های بهتر و مثبت‌تری را خواهیم داشت. این برنامه‌ها با حضور مدیرکل، معاونین فرهنگی بنیاد و استاندار و مشاوران آنان مذاکره و مشورت شده و قرار بر این است که در جلسه دیگری این برنامه‌ها مورد بررسی دوباره قرار گیرد. 

◀️ مزیدها با‌اشاره به حضور رضایت‌بخش بنیاد شهید در برگزاری مراسمات گفت: تابه‌حال همکاری خوبی داشتند. من همین امروز با روسای بنیاد یکی از شهرستان‌ها صحبت می‌کردم، استقبال خوبی از برنامه‌ها داشتند و خودشان هم برنامه دادند. البته وضعیت مالی بنیاد ضعیف شده اما با سعی می‌کنیم با مشارکت دوستان و تلاش خودمان کار را جلو ببریم.

◀️ وی درخصوص استقبال و حضور آزادگان در این مراسمات گفت: بستگی به شهرستان‌ها دارد. ما شهرستانی داریم که بیش از ۴۰۰ آزاده دارد، ۳۵۰ نفر از آنان استقبال می‌کنند. بعضی از شهرستان‌ها این آمار کمتر است‌.

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید