نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان یزد برنامه‌های این استان را تشریح کرد

۱۳۹۸/۰۵/۱۳
در بیست و نهمین سالروز ورود آزادگان؛
آزادگان - پیام آزادگان - آزادگان ایران - اخبار آزادگان - آزادگان سرافراز - مصاحبه با آزادگان - مصاحبه - سالروز ورود آزادگان - پیام آزادگان یزد - آزاده علی علیزاده

مسئول نمایندگی موسسه فرهنگی پیام آزادگان گفت: امسال در آستانه سی‌امین سالگرد ورود آزادگان به کشور، مراسم ویژه بزرگداشت آزادگان در یزد برگزار می شود.
علی علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت رسانی به جامعه آزادگان کشور، موسسه فرهنگی هنری پیام آزادگان در سراسر کشورهمچنین استان یزد تشکیل شد.

وی عنوان کرد: این موسسه با تحت پوشش قرار دادن تمامی آزادگان و خانواده آزادگان متوفی یا شهید در استان یزد در حال فعالیت و خدمت رسانی به این قشر سرافراز است.
علیزاده بیان کرد: هر سال به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور، برنامه های متنوع فرهنگی با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه‌های اجرایی در استان برگزار می شود.

وی یادآور شد: امسال هم در آستانه ورود به سی‌امین سال ورود پر افتخار آزادگان به کشور و استان یزد، طی جلسات مستمر و همانگ شده ای مقرر شد؛ ۳۷ برنامه فرهنگی و هنری و اجتماعی برای آزادگان در سراسر استان برگزار شود که دیدار با خانواده آزادگان، برگزاری یادواره شهدای غریب، همایش گرامیداشت همسران شهید آزاده، دیدار نخبگان آزاده با امام جمعه و استاندار و نمایشهای خیابانی با موضوع اسارت در میادین اصلی شهر و پایش سلامت آزادگان از مهمترین برنامه هاست.

علیزاده با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار در استان هفته ورود آزادگان نام‌گذاری و گرامی داشته می شود، بیان کرد: تشکیل چهار گروه تخصصی شامل کمیته مالی و پشتیبانی، کمیته بهداشت و درمان، کمیته فرهنگی و کمیته دیدار و بازدید تمامی برنامه های هفته ورود آزادگان به استان یزد را برنامه ریزی و اجرا می کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید