نماینده همدان اقدامات مراسم سالروز ورود آزادگان را بیان کرد

۱۳۹۸/۰۵/۱۶
گفتگو با نمایندگان استان‌ها
پیام آزادگان - آزادگان ایران - آزادگان سرافراز - پیام آزادگان همدان - عبدالحمید عسگری - سالروز ورد آزادگان

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، عبدالحمید عسگری، نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان استان همدان درخصوص مراسمات پیش روی هفته ورود آزادگان به میهن به برگزاری پیاده روی و سخنرانی آزادگان در نمازجمعه اشاره کرد و گفت: سرکشی از خانواده‌های آزادگان تحت عنوان دیدار یاران با حضور مسئولین بنیادشهید و فرماندهان نظامی برگزار می‌شود. در نمازجمعه، سخنرانی پیش از نماز توسط یکی از برادران آزاده پیش‌بینی شده است و طرحی هم برای مساجد طراحی شده که دیدار برادران آزاده و خاطره‌گویی برای نمازگزاران است. برنامه‌های ورزشی نیز به موازات برنامه‌های دیگر اجرا خواهدشد. در دیگر شهرهای استان هم برنامه‌ها به همین شکل گردهمایی، خاطره‌گویی، مسابقات ورزشی و ... خواهد بود. 

◀️ وی درخصوص استقبال و حضور آزادگان در این برنامه‌ها افزود: تعدادی هستند که در برنامه‌ها کمتر حضور دارند، اما درمجموع حضور مثبت و چشم‌گیری در برنامه‌ها داریم. در استان ما آمار خوبی از حضور آزادگان در مراسمات داریم که حدود هزار و ششصد نفر در برنامه عمومی دعوت از آزادگان با خانواده‌های خود حضور داشتند.

◀️ وی درخصوص حمایت بنیاد شهید در برگزاری مراسم گرامیداشت ورود آزادگان به میهن تاکید کرد: ارتباط ما با بنیادشهید بد نیست. نسبت به هماهنگی‌ها و برگزاری برنامه‌ها رضایت داریم حالا باید ببینیم امسال در اجرا چگونه عمل خواهند کرد. البته اعلام کرده‌اند بودجه ندارند اما قرار بود که با بعضی از ارگان‌ها مانند شهرداری هماهنگ شوند که اگر این اتفاق رخ دهد برنامه‌های خوب اجرا می‌شود. ولی درمجموع ارتباط ما خوب است و مشکل خاصی نداریم. 

◀️ عسگری درپایان به حضور و استقبال مردم در این مراسمات اشاره کرد و افزود: تابه‌حال به آن صورت برنامه‌های عمومی نداشتیم و بیشتر برنامه‌های ما ویژه آزادگان بوده است. اما امسال قرار است که برنامه‌های عمومی هم داشته باشیم و بازخورد آن را اطلاع خواهیم داد.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید