همسایگان از اقتدار ایران خرسند باشند

۱۳۹۶/۰۳/۳۰
نوبخت در نشست خبری:

 

سخنگوی دولت با تقدیر از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش، گفت: همسایه های ما باید از اقتدار ایران خرسند بوده و احساس آرامش داشته باشند.

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی با خبرنگاران، با تقدیر از اقتدار سپاه در حمله موشکی به مقر داعش در دیرالزور گفت:  اگر ٢٩ اردیبهشت به عنوان نماد اسنجام ملی بیان شود پاسخ سپاه به داعش نمادی از اقتدار ملی است و این اقتدار نشان می دهد که فقط در جهت امنیت ملی نیست و فراتر از آن، امنیت منطقه هم است. داعش پدیده تروریستی است که امنیت منطقه را مخدوش کرده و نشان داده جمهوی اسلامی در مبارزه با تروریست ها امنیت منطقه را در صدر برنامه ها دارد.

وی اظهار داشت: همسایه های ما باید از اقتدار ما خرسند بوده و احساس آرامش داشته باشند، از این رو از همه کسانی که در این اقتدار ملی سهم داشتند و همچنین راهنمایی های رهبری، حمایت های دولت و رشادت های فرزندان عزیزمان در سپاه و نیروهای مسلح قدردانی می کنیم.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در کنار این فعالیت های نظامی، فعالیت های امنیتی نیز صورت گرفت و سربازان خوشنام ولی گمنام وزارت اطلاعات توانستند با شناسایی اعضای تروریست ها در ایران این اقدام نظامی صورت گرفته را تکمیل کنند.

ادامه دارد...

* آ 

مهر 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید