گفتگوی پیام آزادگان با آزاده دکتر احمد دهقان زاده مدیر عامل شرکت توان گستر آزادمهر + تصاویر

۱۳۹۶/۰۳/۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، در ادامه ی مصاحبه ای که با  برادر آزاده مصطفی کریمی داشتیم، بر آن شدیم تا در خصوص شرکت "توان گستر آزادمهر"  با آزاده  دکتر احمد دهقان زاده مدیرعامل این شرکت نیز گفت و گویی داشته باشیم.

 

شرکت توان گستر آزاد مهر یک شرکت خصوصی و مستقل، متشکل از آزادگان است که به همت آزاده دکتر احمد دهقان در سال ۹۳ تاسیس شد​.

 

پیام آزادگان: لطفا درخصوص چگونگی تأسیس این شرکت توضیحاتی را بفرمایید؟

ایده و انگیزه اولیه تأسیس شرکت اقتصادی متشکل از آزادگان، در سال ۹۳ در هیأت امناء آزادگان کمپ ۷ شکل گرفت و تصمیم گیری شد. این شرکت با نام تجاری شرکت توان گستر آزاد مهر )سهامی خاص( در تابستان سال ۹۴ در تهران به ثبت رسید و رسما فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت توان گستر آزاد مهر یک شرکت خصوصی و مستقل، متشکل از آزادگانی است که در این شرکت سرمایه گذاری نموده اند و وابسته به هیچ نهاد، سازمان و یا ارگانی نمی باشد.

 

 

پیام آزادگان: هدف از تأسیس این شرکت چیست؟

از آنجایی که بسیاری از آزادگان ارجمند و خانواده های محترمشان سرمایه های خرد و کلان سرگردانی دارند و اکثرا نمی دانند و یا قادر نیستند که چگونه از سرمایه های خود بهره برداری و استفاده مفید قانونی و شرعی نمایند و از طرفی بعضا به دام افراد خلافکار افتاده و سرمایه های خود را از دست داده اند، لذا ما بر آن شدیم که با تأسیس این شرکت و با جذب سرمایه های فوق الذکر و همچنین با استفاده از تجارب و توانمندی های عزیزان آزاده و صد البته این بار، با عملکردی متفاوت از شرکت هایی که پس از آزادی به نام آزادگان تأسیس گردیدند و با شفافیت و صداقت تمام، در راه بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی آزادگان عزیز و در راستای اقتصاد مقاومتی قدمی مؤثر و ثمربخش برداریم که بحمدالله تعالی در این راه موفق بودیم و به لطف و عنایت خدا، روز به روز از هر جهت بهتر و قوی تر شده ایم.

 

پیام آزادگان: عمده فعالیت های شرکت توان گستر آزاد مهر چیست و این شرکت از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

عمده فعالیت شرکت توان گستر آزاد مهر مشارکت و سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه هایی است که دارای سه ویژگی اصلی  می باشند.

  1. زود بازده باشند.
  2. ریسک بسیار کمی داشته باشند.
  3. سود قابل توجه قانونی، شرعی و تضمین شده داشته باشند.

شرکت توان گستر آزاد مهر در حال حاضر در پروژه هایپر مارکت بزرگ شمال خوزستان که ان شاء الله در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید، سرمایه گذاری نموده و همچنین در امر تهیه و تأمین کالا برای فروشگاه های بزرگ نیز فعالیت می نماید.

 

پیام آزادگان:با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقامتی، آیا شرکت توان گستر آزاد مهر در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت می کند؟

با عنایت به اینکه دو رکن اصلی از ارکان مختلف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می باشد، لذا نقش فروشگاه های بزرگ (هایپر مارکت) در اقتصاد مقاومتی بسیار عمده و اساسی است.

این فروشگاه ها با فراهم کردن بستری بسیار گسترده و مناسب برای عرضه محصولات تولید کنندگان ایرانی و حفظ سرمایه آنان، گام بسیار بزرگ و مؤثری در جهت ثبات تولید و ایجاد اشتغال پایدار در کشور  برمی دارند.

فروشگاه های بزرگ در قالب شرکت های پیشرفته و مبتنی بر اقتصاد روز جهان، علاوه بر رعایت کامل حقوق مصرف کننده (با ارائه تخفیف های مناسب و اجرای سیستم مشتری مداری)، زمینه اشتغال های پایدار و قابل ملاحظه ای را برای جوانان جویای کار نیز فراهم می سازند.

 

 

پیام آزادگان: چه توصیه ای به همسنگران قدیمی (آزادگان) دارید؟

ما معتقدیم از دست دادن فرصت ها کاری نادرست و جبران ناپذیر بوده و صرفا به امید آینده بودن و دست روی دست گذاشتن کمکی به بهبود وضعیت ما نمی کند.

ما معتقدیم با داشتن هدفی مشخص و خیرخواهانه، با صداقت و شفافیت، با برنامه ریزی دقیق و هدفمند و با کار و تلاش صبورانه و خستگی ناپذیر، قادر به انجام کارهای بزرگ خواهیم بود و می توانیم موفق شویم و گواه ما عملکرد دو ساله شرکت توان گستر آزادگان و رضایت سرمایه گذاران محترم در این شرکت می باشد که بحمدالله تعالی تا کنون پیشرفت چشمگیری داشتیم و همواره شاهد ابراز رضایت و لطف دوستان بوده ایم.

با عنایت به مراتب فوق، این شرکت از مشارکت آزادگان و همراهی این عزیزان در جمع گرم و صمیمی توان گستر آزاد مهر با افتخار استقبال نموده و آمادگی خود را جهت پاسخگویی به پرسشهای دوستان به هر صورت ممکن با کمال میل اعلام می دارد.

در پایان این مصاحبه ما نیز برای مدیر عامل این شرکت و همچنین مجموعه شرکت توان گستر آزاد مهر در راه و اهداف پیش رویشان آرزوی موفقیت روزافزون داریم. 

 

پیام آزادگان: آزادگان محترم می توانند برای دریافت پاسخ سؤالات خود با  دکتر احمد دهقان زاده مدیرعامل شرکت توان گستر آزادمهر با شماره۰۹۱۲۲۰۰۲۷۱۴ و آقای مصطفی کریمی رییس هیئت مدیره  این شرکت با شماه ۰۹۱۲۳۰۷۷۵۶۷ تماس حاصل فرمایند.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید