یادوراه شهدای غریب اسارت برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۱
به همت دفتر پیام آزادگان نیشابور؛

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان از خراسان رضوی، به همت دفتر نیشابور موسسه پیام آزادگان، یادواره شهدای غریب اسارت با حضور آزادگان سرافراز این شهرستان و خانواده های محترمشان و همچنین مردم شهید پرور نیشابور، برگزار شد. این مراسم با هماهنگی ستاد بزرگداشت سالگرد ورود آزادگان و سپاه نیشابور، روز پنجشنبه ۳۱ مردادماه پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مسجد نبی اکرم (ص) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت کلام الله مجید و خیر مقدم فرمانده سپاه نیشابور جناب سرهنگ حسینی، حجه الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران و رئیس هیئت عالی حل اختلاف قوا به ایراد سخنرانی پرداختند. حجت الاسلام ابوترابی که بعنوان سخنران ویژه در این مراسم حضور داشتند ضمن تبریک اعیاد و ایام سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مجاهدت آزادگان سرافراز را ستودند و خاطراتی را از سید آزادگان حجه الاسلام علی اکبر ابوترابی بیان نمودند.

سپس گروه سرود عصر انتظار به اجرای چند سرود زیبا در وصف آزادگان و شهدا اجرا نمودند. در ادامه این برنامه نماینده مردم نیشابور سرکار خانم هاجر چنارانی، ضمن تجیل از آزادگان به ایراد سخنرانی پرداختند.

در یادواره شهدای غریب اسارت آقای حیدری ضمن پرداختن و ضرورت اهمیت خاطره پژوهی آزادگان سرافراز برای نسل آینده به بیان خاطرات آزادگان سرافراز و شهدای غریب اسارت پرداختند و مداح حاضر در مراسم نیز مولودی خوانی نمودند.

در پایان از تعدادی از خانواده های آزادگان شهرستان نیشابور تجلیل و تکریم شد و بین حاضرین در یادواره بسته های شام توزیع گردید.

 اضافه کردن دیدگاه جدید