سبد خرید
سبد خرید شما خالی است!
 
پرونده پاسخ به سوالات آزادگان(۱۷)؛

سنوات پرداختی به فرزندان شهدا

سنوات پرداختی به فرزندان شهدا
به سوالی پیرامون سنوات پرداختی به فرزندان شهدا پاسخ داده شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان، به سوالی پیرامون سنوات پرداختی به فرزندان شهدا پاسخ داده شد.

جدیدترین اخبار آزادگان و ایثارگران را در کانال اینستاگرامی پیام آزادگان بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین اخبار آزادگان و ایثارگران را در کانال تلگرامی پیام آزادگان بخوانید. (کلیک کنید)

پرسش: سنوات پرداختی به فرزندان شهدا چند سال است؟ 

پاسخ: به استناد بند (خ) ماده ٨٧ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران کلیه فرزندان و همسران شهدای شاغل در دستگاه های موضوع ماده (٢) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران می توانند با حداکثر هشت سال سنوات ارفاقی و با دریافت حقوق و مزایای کامل بازنشسته شوند.

 

مرجع: قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

 خبرنگار: معصومه بهمنی

  • گیف اینستاگرام- نسخه اول
    گیف تلگرام- نسخه اول
    گیف آپارات- نسخه اول

 

۴ آذر ۱۴۰۰
کد خبر : ۶,۶۸۷
کلیدواژه ها: سوالات ، آزادگان ، پرسش و پاسخ ، حقوق آزادگان

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید